Veido odos priežiūra šaltuoju metu.

11/09/2020

Veido odos priežiūra

Veido odos priežiūra neatsiejama nuo kasdieninių ritualų vonios kambaryje. Vakare norisi nusiprausti, o ryte atgaivinti odą vandeniu, kad greičiau pabustumėme. Keičiantis sezonui, keičiasi ir veido odos priežiūra, nes ji labiausiai reaguoja į aplinkos veiksnius.

Artėjant šaltuoju metų sezonui aplinkos faktoriai ypatingai veikia veido odą, dėl to priemones reikėtų pasirinkti atsakingai.  Odą veikia staigios oro temperatūrų permainos. Iš šiltos ir sausos patalpos išėjus į lauką - temperatūros skirtumas gali pasikeisti kelias dešimtis laipsnių. Toks temperatūrų svyravimas skatina odos audinius ir juos maitinančias kraujagysles plėstis ir trauktis. Kapiliarai praradę elastingumą ima trūkinėti, dėl to atsiranda odos paraudimai.

Tinkama veido odos priežiūra apsaugo nuo aplinkos poveikio, tad prie kasdieninių ritualų reikėtų pridėti tam tikras priemones, kurios dar labiau išlaikys jūsų grožį.

 

4 veido odos priežiūros žingsniai

Pagrindiniai kasdieniniai veido odos priežiūros žingsniai yra šie: prausimas, tonizavimas, drėkinimas ir apsauga. Jie turėtų būti daromi kasdien.

  • Veido prausimas tai žingsnis, nuo kurio prasideda odos priežiūra. Rekomenduojama prausimui pasirinkti odos tipą atitinkantį prausiklį, Riebiai odai tinka prausiklis su granulėmis, žele konsistencijos, o sausai odai - pienelio tipo prausiklis, kuris taip pat gali būti su granulėmis. Tinkamas pausiklis net tik garai pašalina nešvarumus, bet ir padrėkina veido odą.
  •  Odos tonizavimas užbaigia prausimo procesą. Tonikas nuvalo likusius nešvarumus ir paruošia odą sekančiam etapui. Toniko pagalba serumas ir kremas pernešami į gilesnius odos sluoksnius. Taip pat tonikas  uždaro poras, todėl dienos metu nešvarumų į poras pateks mažiau.
  • Odos drėkinimas  reikalingas ryte ir vakare. Jis apsaugo odą nuo išsausėjimo, palaiko drėgmę ląstelėse, dėl to oda tampa labiau įtempta ir elastinga. Jei norite dar geresnio efekto, reikėtų išsirinkti serumą ir tepti jį prieš kremą, po toniko.
  • Odos apsauga gali būti sausa arba skysta pudra. Ji apsaugo nuo aplinkos poveikio - dulkių, saulės, šalčio. Pudrą galite naudoti kasdien, tik pasirinkite tinkamą atspalvį.  


Dar vienas svarbus žingsnis, bet ne kasdieninis - veido valymas arba šveitimas. Naudojama kaukė arba šveitiklis du kartus į savaitę, pašalins negyvas ląsteles, giliau įsiskverbusius nešvarumus, atgaivins, pamaitins ir padrėkins veido odą. 

Kaukė su kanapių aliejumi
Kaukė su kanapių aliejumi

Šaltuoju sezonu labai svarbus papildomas drėkinimas, nes šildomoje patalpoje drėgmė išgarinama greičiau iš odos. Dėl to susiduriame su odos šerpetojimu ar paraudimu. Viena efektyviausių veido kaukių yra celiuliozinė dviejų dalių veido kaukė su kanapių aliejumi. Kanapių aliejus turi savybę mažinti uždegiminius procesus veido odoje, taip pat drėkina ir maitina. Po 20 minučių tokios kaukės naudojimo, akivaizdžiai pastebėsite, kokia glotni, lygaus atspalvio ir padrėkinta tapo jūsų veido oda. Naudojant šią kaukę du kartus į savaitę, jūs greičiau pasieksite norimą efektą. Ji labai tinka šaltuoju metų sezonu, nes kanapių aliejaus pagalba vitaminai A, C ir E yra pasisavinami į odą daug geriau. Taigi kaukė įgalina odą geriau pasiimti naudingas medžiagas iš jūsų įprastai naudojamų kremų ar serumų.

Šaltuoju metų sezonu palepinkite savo veido odą papildomomis priemonėmis. Neužtenka įprastos kasdieninės veido priežiūros, serumai ir kaukės padės išlaikyti jūsų odą sveiką ir elastingą.

Daugiau priemonių su kanapėmis rasite internetinėje parduotuvėje www.gogreenhemp.lt