Masasažo aliejus su kanapėmis - nauda, apie kurią galbūt nežinojote

09/21/2020

Masažo nauda

Vienas iš nuostabiausių atsipalaidavimo būdų - tai masažas. Jis suteikia puikias emocijas, glostomas kūnas sušyla, mintys išsisklaido ir liekame tik su savimi. O kas nėra užsnūdęs per masažo seansą? Man taip nutinka dažnai, todėl po masažo jaučiuosi puikiai pailsėjusi.

Kodėl mums taip gera masažo metu? Todėl, kad rankų judesiai mažina ne tik raumenų, bet ir emocinę įtampą. Dažnas pabėgame nuo kasdienių rūpesčių, jaučiame pasitenkinimą, kad kažką darau dėl savęs, dėl savo sveikatos. Iš tiesų masažas išjudina gilius odos sluoksnius, pagerina kraujo ir limfos apytaką, nuramina nervų sistemą, stiprina imunitetą.

Masažo metu naudojamas aliejus yra įtrinamas į odą, dėl to ji tampa elastingesnė ir pamaitinta. Masažuotojo paslaugomis naudojasi sveiki ir įvairiaus sveikatos problemas turintys žmonės. Nuo to, ko jiems reikia, parenkamas lengvas, atpalaiduojantis arba gydomasis masažas. Tikriausiai esate išbandę ne vieną masažų rūšį, o jų yra įvairiausių: klasikinis, nugaros, galvos masažas, limfodrenažinis, taškinis, pėdų ar viso kūno masažas. O kur dar ajurvedinis, kubido, shiatsu ir dar visokiausių "mandrių" pavadinimų masažai. Visi jie labai populiarūs, nes duoda didžiulę naudą mūsų organizmui. Keletas pagrindinių masažo naudų:

 • Malonumas pabėgti nuo kasdienybės;
 • Mažina nerimą, stresą, įtampą;
 • Gerina imunitetą;

 • Mažina raumenų skausmus;
 • Gerina miego kokybę;
 • Suaktyvina kraujotaką;
 • Stiprina raumenis;
 • Atpalaiduoja;
 • Pagerėja amino rugščių gamyba;
 • Pamaitina odą;
 • Mažina apimtis ir svorį.

Galima tęsti sąrašą toliau, tačiau kiekvienas suprantame, jog masažai teikia didžiulę tiek fizinę, tiek emocinę naudą.Kokį masažo aliejų pasirinkti?

Kiekvienas masažo kabinetas yra savitas ir unikalus: nuo ten tvyrančios energijos iki malonių arba nelabai malonių kvapų. Dažnai masažo specialistai stengiasi, kad jų klientas atsipalaiduotų ir atsiduotų visiškai masažo įtakai. Jaukią atmosferą kuria tinkama aplinka, kvapas ir garsas Visa tai akivaizdžiai jaučiama ir matoma, tačiau ar kada pasidomėjote, kokiomis priemonėmis naudojasi masažo specialistas? Kaip galvojate, masažo aliejus įtakoja procedūros kokybę? Kartą mane masažavo aliejumi, kuris turėjo intensyvų kvapą, deja jis be galo erzino ir negalėjau tinkamai atsipalaiduoti bei pajausti masažo naudą. 

Labai svarbu masažo aliejaus kvapas, jis turi būti neutralus, lengvas ir malonus. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip aliejus slysta ir įsigeria į odą. Masažo meistras pasirenka produktą, su kuriuo jam smagu dirbti, kuris neerzina savo kvapu ir padeda atpalaiduoti raumenis.

Ar esate bandę masažo aliejų su kanapėmis, kuris išgaunamas iš kanapių augalo? Pradėkime nuo to, kad galite masažo aliejumi pasirūpinti patys ir į kabinetą nusinešti savo produktą. Kai aš atradau masažo aliejų su kanapėmis, nenoriu keisti į jokį kitą aliejų.

Taigi kuo ypatingas masažo aliejus su kanapėmis?

 •  Kvapas. Šis masažo aliejus labai maloniai kvepia, nes pagamintas iš natūralių ingrediantų.
 • Gerai tepasi. Daugelis masažo meistrų pripažįsta, jog su mano atsineštu masažo aliejumi labai smagu dirbti. Nors jis įsigeria į odą gan greitai, bet pati oda tampa tokia slidi, kad nereikia papildomai naudoti aliejaus.
 • Drėkina ir maitina odą. Kanabinoidai turi ypatybę drėkinti odą ir mažinti uždegiminius procesus. Jei jus masažuos su masažo aliejumi, praturtintu kanapėmis, pajausite skirtumą jau po pirmo karto, nes oda išliks drėgna dar ilgą laiką.
 • Atpalaiduoja raumenis. Kanapės reguliuoja nervinę sistemą, malšina skausmą, mažina įtampą ir stresą. Darant masažą su aliejumi, kuris praturtintas kanapėmis, kanapių aliejus prasiskverbia per odą ir atlieka savo pagrindinę funkciją - atpalaiduoti raumenis, mažinti stresą ir įtampą, malšinti skausmą. Kanapės yra be galo naudingos organizmui, jos padeda kovoti su įvairiausiomis ligomis. Todėl labai džiaugiuosi, kad prisilietimo galia tampa dar naudingesnė dėl produkto, kuris tepamas ant odos.

Jeigu jūs esate masažo procedūrų gerbėjas, ir dažnai naudojatės šiuo malonumu, tai galite turėti savo masažo aliejų, kurį labai greitai pamilsite. Jeigu nesinaudojate specialistų paslaugomis, tai pasilepinkite įtrindami aliejų į odą po dušo ar išlipę iš vonios. Aliejus puikiai pasiskirstys, greitai įsigers į odą ir pridrėkins.

Masažo aliejų su kanapėmis ir dar kitų naudingų produktų rasite internetinėje parduotuvėje www.gogreenhemp.lt