Kodėl nebevargina raumenų skausmas?

10/07/2020

Kai vargindavo raumenų skausmas.

Man rytais būdavo sunkiausia išsijudinti iš lovos. Ne dėl to, kad vykdavo nuožmi kova tarp noro miegoti ir pareigos keltis, bet todėl, kad stipriai jausdavau, su kuria vieta dirbau sporto salėje dieną prieš. Baisiausias raumenų skausmas po kojų trenirotės, tuomet nuslinkus iki tualeto reikėdavo spręsti dilemą, kaip neskaudžiau „pritūpti“. Manau, kad panašiai jaučiasi pradedantys sportuoti arba entuziastai, kurie padarė pertrauką nuo intensyvesnio judesio. Kodėl skauda raumenis po sporto, esu aprašiusi šiame straipsnyje. Tačiau kodėl apie tai rašau būtuoju laiku, tuojau viską paaiškinsiu.

Gyvenime pasisekė susipažinti su produktais iš kanapių. Pradžioje labai skeptiškai į juos žiūrėjau ir galvodama, kad stebuklų nebūna, netikėjau moksliniais straipsniais, draugų patarimais, o vadovavausi savo (pasirodo ne per daugiausiai žinančia) galva.

Tepalas nuo skausmo su kanapėmis

Kai dar kartą prieš nosį išniro produktai su kanapių aliejumi ir atsirado proga ne tik juos išbandyti, bet ir atstovauti vieną žinomiausią prekių ženklą Jungtinėse Amerikos Valstijose GoGreen Hemp, mane "palaužė" klientų nuoširdžiausi atsiliepimai ir padėkos, bei visiškas produktų efektyvumas, kuriuos išbandžiau ant savęs. Karantino metu teko labai daug skaityti ir domėtis produktais nuo skausmo su kanapėmis, o atsiradusios žinios leido suprasti, kodėl klientai, įsigiję juos iš www.gogreenhemp.lt elektroninės parduotuvės, sugrįžta ir dėkoja už galimybę judėti be skausmo.

Raumenų skausmas po sporto yra vienas iš daugelių nemalonių pojūčių, bet daugelis mūsų klientų guodžiasi sąnarių skausmais, kuriuos iššaukia įvairiausios ligos. Tepalas nuo skausmo su kanapių aliejumi ypač efektyvus nuo raumenų ir sąnarių skausmo, tačiau labiau noriu pakalbėti apie vieną produktą, kurio dėka aš iššoku iš lovos kaip gazelė, net po kojų treniruotės. Na gal nelabai gazelė, gal daugiau kitas gyvūnas, bet svarbiausia, kad be skausmo. Sportininkams pritaikytas pieštukinis tepalas pakeitė mano ryto rutiną. Atsikeliu su neprapuolusia motyvacija sportuoti ir judėti. Man labai svarbu, kad nejausčiau fizinio skausmo, nes mano kūnas tarnauja man, mano šeimos nariams, noriu sveikai atrodyti ir lengvai judėti.

Kodėl naudoju pieštukinį tepalą nuo skausmo su kanapėmis po sporto. Todėl kad:

  • Labai paprastas naudoti,
  • Mažina skausmą,
  • Gerina limfos tekėjimą ir kraujotaką,
  • Gydo uždegimą,
  • Atpalaiduoja raumenis.

Raumenų skausmas nebevargina, o nuėjus į sporto salę galiu pratimus atlikti efektyviau ir teisingiau. Raumenų skausmas neriboja treniruočių skaičiaus, nes anksčiau šis nepatogumas būdavo puiki priežastis aplenkti sporto salę.

Pieštukinį tepalą nuo skausmo su kanapėmis naudokite po treniruotės, po dušo ar vonios. Perbraukite juo per raumenis, kurie intensyviausiai dirbo. Galite lengvai įmasažuoti, bet tai nėra būtina, nes šis tepalas nuo skausmo pritaikytas patogiam, greitam ir paprastam naudojimui.

Šis tepalas nuo skausmo ir kiti produktai su kanapėmis randasi elektroninėje parduotuvėje www.gogreenhemp.lt.

Jei iškils klausimų, galite parašyti mums adresu info@hemp4.lt.