Kaip išvengti raumenų skausmo po sporto?

10/07/2020
Ar jums rytais taip pat sunku išsijudinti iš lovos sekančią dieną po sporto? Ne dėl to, kad vykdsta nuožmi kova tarp noro miegoti ir pareigos keltis, bet todėl, kad stipriai jaučiasi, su kuria vieta buvo "dirbta" sporto salėje dieną prieš. Baisiausias raumenų skausmas po kojų trenirotės, tuomet tualete reikia spręsti dilemą, kaip neskaudžiau „pritūpti“. Greičiausiai, kad panašiai jaučiasi pradedantys sportuoti arba entuziastai, kurie padarė pertrauką nuo intensyvesnio judesio. Kodėl skauda raumenis po sporto rasite šiame straipsnyje.

Tepalas nuo skausmo su kanapėmis

Raumenų skausmas po sporto yra vienas iš daugelių nemalonių pojūčių, bet daugelis mūsų klientų guodžiasi sąnarių skausmais, kuriuos iššaukia įvairiausios ligos. Tepalas nuo skausmo su kanapių aliejumi ypač efektyvus nuo raumenų ir sąnarių skausmo, tačiau labiau noriu pakalbėti apie vieną produktą, kurio dėka aš iššoku iš lovos kaip gazelė, net po kojų treniruotės. Na gal nelabai gazelė, gal daugiau kitas gyvūnas, bet svarbiausia, kad be skausmo. Sportininkams pritaikytas pieštukinis tepalas pakeitė mano ryto rutiną. Atsikeliu su neprapuolusia motyvacija sportuoti ir judėti. Man labai svarbu, kad nejausčiau fizinio skausmo, nes mano kūnas tarnauja man, mano šeimos nariams, noriu sveikai atrodyti ir lengvai judėti.

Kodėl naudoju pieštukinį tepalą nuo skausmo su kanapėmis po sporto. Todėl kad:

  • Labai paprastas naudoti,
  • Mažina skausmą,
  • Gerina limfos tekėjimą ir kraujotaką,
  • Gydo uždegimą,
  • Atpalaiduoja raumenis.

Raumenų skausmas nebevargina, o nuėjus į sporto salę galiu pratimus atlikti efektyviau ir teisingiau. Raumenų skausmas neriboja treniruočių skaičiaus, nes anksčiau šis nepatogumas būdavo puiki priežastis aplenkti sporto salę.

Pieštukinį tepalą nuo skausmo su kanapėmis naudokite po treniruotės, po dušo ar vonios. Perbraukite juo per raumenis, kurie intensyviausiai dirbo. Galite lengvai įmasažuoti, bet tai nėra būtina, nes šis tepalas nuo skausmo pritaikytas patogiam, greitam ir paprastam naudojimui.

Šis tepalas nuo skausmo ir kiti produktai su kanapėmis randasi elektroninėje parduotuvėje www.gogreenhemp.lt.

Jei iškils klausimų, galite parašyti mums adresu info@hemp4.lt.