Kanapių aliejus ir SPA malonumai

08/24/2020

Kanapių aliejus ir SPA malonumai

Turėjote įtemptą dieną ar savaitę? O gal norite tinkamai atsigauti ir pailsėti prieš naujus iššūkius? Vonios druskos su kanapėmis - tikra bomba jūsų gerai savijautai. Odos švelnumas ir atsipalaidavęs kūnas vilios jus dar ir dar kartą pasilepinti druskų vonia.

Kanapių aliejus, SPA vonioje ir aromaterapija nuo šiol jau suderinama. Jums reikia pasirinkti pageidaujamą kvapą ir mėgautis raminančia levanda, jaukiu avižų pieno su medumi aromatu arba jūros purslų vilionėms.

Kanapių aliejus turi milžinišką naudą mūsų organizmui, jis ne tik atpalaiduoja, bet turi ir gydomųjų bei priešuždegiminių savybių. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti nuostabų produktą: apjungus kanapes, Epsom druską ir jaukius aromatus gaunasi vonios druskos bomba su kanapių aliejumi.

Bombos voniai, kvepiančios medumi, levandomis arba jūros gaiva, ne tik suteks nuostabų atsipalaidavimo jausmą, bet ir prisidės prie sveikatinimo bei odos būklės gerėjimo. Kompanijos GoGreen Hemp gaminamų bombos voniai su kanapėmis sudėtyje yra Epsom druskos ir kanapių aliejus. Kokią naudą teikia šis kanapės ir Epsom druskos produktas:

  • Padeda atsipalaiduoti po dienos darbų. Kanapės veikia raminančiai, nuima įtampą raumenyse, atpalaiduoja. Epsom druska atstato magnio balansą organizme. Dėl to kūnas greičiau atsigauna ir pailsi.
  • Palengvina skausmą. Kanapė turi priešuždegiminių savybių, dėl to kanapės mažina skausmą, gydo raumenis, uždegimus, smulkias žaizdeles. Espom druska taip pat lengvina skausmą, kūno įtampą.
  • Drėkina odą. Kanapių aliejus puikiai drėkina odą, po vonios ji tampa labai švelni ir padrėkinta. Epsom druska turi savybę suminkštinti odą. Po tokios vonios galite pasidaryti SPA procedūrą kojoms. Tačiau jei neturite vonios, įdėkite druskų bombą į vonelę kojoms. Kanapės organizmą veikia ir per pėdas, jūs atsipalaiduosite, nurimsite, sušvelninsite odą ir kojos nuostabiai kvepės.
  • Valo toksinus. Kanapių aliejus su Epsom druska - puiki toksinų šluota. Mūsų oda kvėpuoja, o toksinų pašalinimas iš jos pagerina deguonies įsisavinimą.
  • Aroma terapija. Bombos voniai yra nuostabaus kvapo, galima pasirinkti iš raminančių levandų, gaivinančio jūros dvelksmo arba jaukumu atsiduodančiu medumi ir avižų pienu.

Esame įsitikinę, kad vonia su druskų bomba yra tai, ko reikia po sunkios darbo dienos. Daugelis klientų įsimyli šį SPA ritualą, nes jaučia didžiulę naudą savo organizmui ir odos būklei. Prisipilkite į vonią norimos temperatūros vandens, įdėkite vonios druskų bombą ir mėgaukitės nuostabiu kvapu, kuris prisipildys visoje vonios patalpoje.

Kaip dar galima panaudoti šias vonios druskas? Kanapių aliejaus koncentracija bus didesnė, jei vonios druskų bombą naudosite kojų vonelei. Kaip žinote, mūsų pėdose yra daug taškų, kuriuos atpalaidavus, jausite nuostabiai gerai. Per pėdas įsisavinsite naudingas kanapės savybes, suminkštinsite pėdų odą ir lengviau pasidarysite pedikiūrą.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.gogreenhemp.lt galite įsigyti vonios druskų bombas.