Šunims skirtas tepalas nuo skausmo su kanapėmis

05/09/2020

Tepalas šunims su kanapėmis

Jei namie laikote šunį, tikriausiai jaučiate atsakomybę už jį ir pastebite, kad augintinis turi ne tik tokius pat jausmus, kaip žmonės, bet ir tokias pat sveikatos problemas. Kai sunegaluoja keturkojis šeimos narys, norisi jam padėti. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip galima pasirūpinti augintinio oda ir odos problemomis.

Kanapės nauda jūsų šuniui

Ar kada nors turėjote sausą, sudirgusią odą? Ką tuomet darėte? Tikriausiai ieškojote būdų, kaip sau pagelbėti: nuo šveitiklių iki drėkinančių priemonių ar net vaistų. Tikriausiai tik dabar susimąstėte, kad jūsų šuo taip pat kasinėjasi ne be reikalo, vadinasi jam niežti ir tas jausmas tikrai erzinantis. Augintinis gali jaustis nelaimingas, jei jam nuolat skauda ir niežti, jis gali nusikasyti iki kraujo, susidaryti žaizdos, o dar blogiau, įsimesti infekcija.

Šunys dažnai serga odos ligomis, norint išsiaiškinti, dėl ko kasosi reikėtų nuvežti augintinį į veterinarijos kliniką arba galite išspręsti kai kurias odos problemas tepalu nuo skausmo su kanapėmis. Jis palengvina skausmą, išorinius sudirgimus, palaiko odos drėgmę ir malšina skausmą.


Šunų odos problemos gali būti panašios kaip ir žmonių. Pateiksime dažniausiai pasitaikančias odos problemas, kurias galima sėkmingai išgydyti tepalo pagalba:

  • Alerginis dermatitas, kurį gali sukelti netinkami šampūnai, pašaras, dulkių erkutės ar vabzdžių įkandimai.
  • Šlapiuojanti egzema - tai raudoni sudirgusios odos ploteliai. Jos gali atsirasti nuo vabzdžių įkandimų, alergijos ar infekcijos.
  • Pūslelinė (impetigo) dažniausiai pasitaiko jauniems šuniukams. Pilvo srityje atsiranda pūslelės, kuriose kaupiasi pūliai, vėliau plyšta ir pasidengia šašu.
  • Mielių infekcija (Malassezia) aptinkama ausų plote. Jei šuo kasosi ausis ar laižo letenas, galite pasitikrinti, ar nėra šios mielių infekcijos.

Nuolat tepant sudirgusias vietas tapalu šunims su kanapėmis, greitai pastebėsite, jog oda atsigauna, o infekcijos židinys traukiasi. Taip yra dėl to, kad kanapės veikia priešuždegimiškai ir šalina skausmą.

Šunys taip pat kenčia nuo sąnarių problemų. Kai ilgesni pasivaikščiojimai tampa kančia, o šuo vis dažniau prigula ir nenori keltis, tai gali nutikti dėl to, kad jam labai skauda sąnarius. Nežinia, ar yra efektyvesnis išoriškai tepamas vaistas nei tepalas nuo skausmo su kanapėmis. Net seni šunys atgyja ir užsiima ankščiau mėgstama veikla, kai tepalas įmasažuojamas į klubo ar kitus sąnarius. Tepalas su kanapėmis gali būti naudojamas kartu su aliejiniais lašiukais arba kąsniukais.

"GoGreen Hemp" tepalas nuo skausmo yra saugus, jį galima tepti tiesiai ant odos, nesibaiminant, kad šuo gali palaižyti ir nuryti. Sudėtyje nėra psichotropinių medžiagų THC. Jei šuo nuolat laižo tą vietą, kur užteptas tepalas, tai rekomenduojame užtepti jį prieš maitinimą. Kol gyvūnas ės, tepalas spės įsigerti ir suveikti.

Šį tepalą nuo skausmo skirtą šunims rasite el.parduotuvėje www.gogreenhemp.lt