Geriausias tepalas nuo skausmo su kanapių aliejumi

08/28/2020

Geriausias tepalas nuo sąnarių skausmo

Įkyrus ir nemalonus rankų sąnarių skausmas arba kelių sąnarių skausmas vargina daugelį žmonių. Tam yra įvairiausios priežastys, nuo ligų iki netinkamos apkrovos sąnariams. Sąnarių skausmas būna sezoninis arba nuolatinis. Esant įkyriai stipriam sąnarių skausmui, žmogus kreipiasi pagalbos pas medikus, dažnas sprendimo būdas - operacija.

Sezoninis sąnarių skausmas užklumpa po intensyvaus sporto, lauko darbų, aktyvių pramogų. Lengvi susižalojimai, patempimai ir sumušimai jaučiami po aktyvios veiklos. Taigi kaip galima sau padėti po traumos jei nėra būtinybės kreiptis pagalbos į medikus.

Vaistinėse gausu tepalų nuo skausmo, pasirinkimas toks didelis, jog galima lengvai pasimesti, o vaistinėlė nejučiomis užsipildo tepalais nuo sąnarių skausmo, nudegimų, pašutimų, žaizdų, sumušimų, patempimų ir t.t...

Ar yra vienas universalus tepalas nuo įvairaus spektro skausmo? Mūsų šeimoje pripažįstamas tik vienas toks tepalas, tai yra tepalas nuo skausmo su kanapėmis. Jis tinka vaikams ir suaugusiems. Kam jis gali būti naudojamas:

  • I ir II laipsnio nudegimų gydimui.
  • Jei kamuoja rankų sąnarių skausmas.
  • Stipriems sumušimams ir nubrozdinimams gydyti.
  • Uždegimui ir skausmui malšinti.
  • Vabzdžių įkandimams gydyti.
  • Tai geriausias tepalas nuo sąnarių skausmo.
  • Nugaros skausmui malšinti.
  • Odos problemoms: žvynelinei, egzemai gydyti.

Kodėl šis tepalas toks universalus? Ar jis tikrai gali būti veiksmingas? Kanapių ekstraktas tepamas ant odos lokaliai paveikia nervus ir uždegimo mediatorius. Todėl skausmas sumažėja akimirksniu ir prasideda gijimo procesas. Klientai, kurie naudoja tepalą nuo skausmo su kanapių aliejumi, greitai pajaučia efektą: skausmas sumažėja arba visai išnyksta. Dėl to dažniausias posakis, kuris girdimas: "tai tikriausiai sutapimas". Tačiau sutapimų nebūna, šie žodžiai parodo, kad tepalas nuo skausmo yra tikrai labai efektyvus.

Kanapių ekspertas Michaelas D. Lewisas yra pasakęs: "Visų problemų pagrindas - uždegimas, tai ir yra jungiamasis elementas. Būtent todėl kanapės gali paveikti visas šias problemas. Ar aliejus gali išgydyti? Jokiu būdu, ne! Tačiau jei nuosekliai ir efektyviai sumažinsite uždegimą, jūs visiškai užtikrintai galite paveikti įvairius ligų procesus". Gydytojas M. D. Lewisas kalba ne tik apie traumas, bet ir apie lėtines ligas, kurių gijimo procesą paspartina kanapių aliejus.

Tepalas nuo skausmo su yra įvairaus stiprumo lygių. Esant sąnarių skausmui, rekomenduočiau naudoti stipresnį tepalą. Nudegimų, įkandimų, odos pažeidimų gydimui galima naudoti silpnesnės koncentracijos tepalą.

Tepalą nuo skausmo galima įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.