Mūsų istorija


2020 m. karantino metu buvo įkurta įmonė UAB Hemp4. Sunkus laikotarpis davė suvokimą ir norą padėti žmonėms. Daugelis tuo metu sugrįžome į namus, šeimą, save patį, labiau atkreipėme dėmesį į tai, ką turime svarbiausia - savo sveikatą, tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Kiekvienas tuo metu susidūrėme su įvairiais iššūkiais, stresas ir nerimas buvo nuolatiniai palydovai.

Po ilgų svarstymų ir paieškų supratome, kad norime atrasti produktą, kuris padėtų žmogui susidoroti su iškilusiais sunkumais. Kiekvienas esame unikalus, kiekvienas turime skirtingas sveikatos problemas. Mūsų savijauta ir psichinė sveikata lemia gyvenimo kokybę. Išanalizavę daug mokslinės medžiagos ir atsiliepimų, supratome, kad unikalūs produktai su kanapėmis pagerina gyvenimo kokybę, susidoroja su nerimu, stresu, nemiga, sustiprina imuninę sistemą, teigiamai veikia emocijas.

UAB Hemp4 įmonė atstovauja Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompaniją "GoGreen Hemp". Produktų kūrėjas ir gamintojas "GoGreen Hemp" nuo 2016 m vartotojams tiekia itin kokybiškus produktus su kanapėmis. Kompanijos misija - tarnauti, o tvirtu pamatu tapo šios vertybės: skaidrumas, švietimas, kokybė ir prieinamumas.

UAB Hemp4 pasirinko atstovauti šią kompaniją, nes jos varomoji jėga yra klientų pasitikėjimas ir atsiliepimai. "GoGreen Hemp" nuolat kuria naujus produktus su kanapių aliejumi ir tenkina įvairiausius klientų poreikius. Produktų sudėtyje yra tik aukščiausios kokybės žaliavos, kanabinoidai, patentuotos medžiagos, kurios ištirtos laboratorijose ir atitinka visus standartus.

Kompanija "GoGreen Hemp" turi daugiau nei 1000 mažmeninės prekybos vietų pasaulyje. Tikėjimas ir klientų atsiliepimai patvirtina, jog kanapė duoda išskirtinę naudą sveikatai, todėl UAB Hemp4 prisijungia prie "GoGreen Hemp" šeimos ir prekiauja bei teikia informaciją apie produktus su kanapėmis.

UAB Hemp4 nuolat ieško verslo partnerių, kurie pajutę produktų efektyvumą ir pamilę juos, pasidalintų šia informacija su kitais ir turėtų galimybę užsidirbti.

Taip pat esame atviri įmonių pasiūlymams, kurios į savo prekių asortimentą nori įtraukti kokybiškus produktus su kanapėmis, skirtus gerai sveikatai palaikyti. Mes mielai bendradarbiausime ir atrasime geriausius naudingus sprendimus.

UAB Hemp4 atstovauja JAV kompaniją "GoGreen Hemp", kuri didžiuojasi užsitarnavusi klientų pasitikėjimą ir lojalumą dėl aukštos produktų kokybės ir puikaus aptarnavimo.
Klientų atsiliepimai ir patarimai dėl produktų patvirtina, jog įsigyti gaminiai puikiai veikia. Kompanija "GoGreen Hemp" savo svetainėje skelbia nepriklausomų laboratorijų tyrimų rezultatus, nuolat atnaujina informaciją apie produktus. Kompanija "GoGreen Hemp" yra TrustSpot platformoje, kurioje klientai gali palikti savo atsiliepimus ir įvertinimą. Norėdami paskaityti komentarus, galite spausti čia.

Produktus su kanapėmis galima įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Jei turite pastabų ar pageidavimų, rašykite el.paštu: info@hemp4.lt